Cyfrowe repozytorium materiałów wizualnych

„Będzie trzeba, to pójdę na wojnę” REŻ. Magda Szpecht

Teatr Dramatyczny im. Gustawa Holoubka w Warszawie

| 0 minut czytania | 457 odsłon
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
fot. Karolina Jóźwiak
Wideo

„TEATR WOLNEJ POLSKI”. Spotkanie promocyjne numeru 102/2026 i jubileusz 35-lecia „Notatnika Teatralnego” | 30 marca 2026

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Jeśli chcesz otrzymywać informacje dotyczące najnowszych aktualności i numerów Notatnika Teatralnego, zostaw swój adres.

Twój e-mail został zapisany